Pszichológus és Mentálhigiénés szakembereket, kollégákat keresünk

Küldetésünk
A Kandela Központ elsődleges célja ügyfeleink magas szakmai színvonalú keresztény pszichológiai ellátása, melynek legfőbb jellemzői a szakmai professzionalizmus, az emberi lélek és az emberi kapcsolatok bibliai alapokon való megközelítése, a keresztény jellem és a kritikus gondolkodás integrálása.

A tanácsadó kolléga feladatai:
egyéni- és pártanácsadás

A munkakör betöltésének feltételei:

  • államilag akkreditált pszichológiai vagy mentálhigiénés végzettség
  • keresztény hit – élő kapcsolat Istennel
  • szakmai tapasztalat intézményi vagy magánszférában

Előnyt jelent:

  • pártanácsadásban szerzett tapasztalat
  • tanulásra, fejlődésre való törekvés
  • az ideális jelölt önálló, ugyanakkor szívesen dolgozik egy jól strukturált rendszerben, a szakmai vezető irányítása alatt

Amit nyújtani tudunk:

  • egy munkahely, amely egyben szolgálat is egy nemesebb cél érdekében
  • együttműködő, összetartó, szakmailag kiváló csapat
  • teljeskörű ügyfélközvetítés
  • versenyképes fizetés
  • egyéni és csoportos szupervízió kiemelkedően magas óraszámban
  • rendszeres képzési programok
  • egyénileg egyeztetett időbeosztás szerinti munkavégzés
  • részvétel egy dinamikusan fejlődő vállakozás építésében
  • minden igényt kielégítő helyszín

Jelentkezés 2021. Június 30-ig fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel:
iroda@kandelacenter.com